Aranyozott ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett, sérült, 164 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~2000024/Aranyozott-ezust-Ag-szinhazi-taska-Jelzett-serult-164-g~II2687593
2687593
19040
423
28000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Aranyozott ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett, sérült, 164 g
: karap_norbert