Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2690792
19122
423
3200
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) strasszos fülbevaló, jelzett, bruttó: 3,63g 2690819
19123
423
Ezüst (Ag) szintetikus rubinos fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,39g 2691233
19124
423
Ezüst (Ag) köves karperec, d: 6cm, jelzett, bruttó:17,9g 2691237
19125
423
Ezüst (Ag) dísz kanál, h: 11cm, jelzett, nettó:12,82g 2691244
19126
423
Ezüst (Ag) dísz kanál, h: 9cm, jelzés nélkül, nettó:4,38g 2691241
19127
423
4400
Ezüst (Ag) dísz kanál, h: 11cm, jelzett, bruttó:9,31g 2691443
19128
423
4400
Ezüst (Ag)ankeres karkötő, zománcozott charmokkal, h: 19cm, jelzett, nettó: 11g 2652953
19129
423
11000
Ezüst(Ag) aranyozott, medál gyökérzafírral, jelzett, 2,5cm bruttó: 2,7 g 2691165
19130
423
5500
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 53 , jelzett, bruttó:6,84g 2691171
19131
423
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 58 , jelzett, bruttó:3,41g 2691169
19132
423
Ezüst (Ag) párducos markazitos gyűrű, m: 58 , jelzett, bruttó:5,9g 2691178
19133
423
Ezüst (Ag) gyökér rubin, smaragd, zafír gyűrű, m: 52 , jelzett, bruttó:4,63g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft