Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2691007
19110
423
3800
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) lánc, köves, jelzett, bruttó: 6,06g, h: 46 cm 2691001
19111
423
3400
Ezüst (Ag) lánc köves medállal, jelzett, bruttó: 4,43g, h: 45 cm 2690826
19112
423
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó: 8,12 g 2690824
19113
423
Ezüst (Ag) Bulgari jelzéssel, fülbevaló, jelzett, nettó: 2,52g 2690822
19114
423
4400
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,08g 2691022
19115
423
Ezüst (Ag) lánc, köves medállal, jelzett, bruttó:4,29g, h: 53 cm 2691019
19116
423
4400
Ezüst (Ag) lánc, köves medállal, jelzett, bruttó: 5,49g, h: 41 cm 2691017
19117
423
Ezüst (Ag) lánc, ametisztes, jelzett, bruttó: 3,34g, h: 38 cm 2691013
19118
423
3400
Ezüst (Ag) lánc, katicabogaras, jelzett, bruttó: 4,05g, h: 38 cm 2691204
19119
423
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 58, jelzett, bruttó:5,39g 2692032
19120
423
Ezüst (Ag) köves gyűrű, rubinnal, m: 57, jelzett, bruttó:5,17g, 2690770
19121
423
5500
Ezüst (Ag), aranyozott, opálos fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,7g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft