XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény . kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London) / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
1917 Demokrata Páholy 1917. jun 10., "örök keletbe költözött t(est)v(ér)ünk, Timár Szaniszló" haláláról szóló nyomtatványa, melyben gyűjtést szerveznek a család megsegítésére, 2 sztl. lev.
Timár Szaniszló (1859-1917) zsidó származású író, újságíró, tüdővészben hunyt el.