20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
1843 Magyar Életképek. I. évf. I-VI. szám. Első félév. Pest, 1843., Heckenast Gusztáv, 4+VII+100;2+92;2+93;2+104;2+96;2+100 p. korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.