Tibeti szentképes amulett, kissé sérült üvegezett réz keretben, 5,5x4... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~29/Tibeti-szentkepes-amulett-kisse-serult-uvegezett-rez-keretben-5-5x4-cm~II2691064
2691064
11546
423
Antique
Leírás: Tibeti szentképes amulett, kissé sérült üvegezett réz keretben, 5,5x4 cm
: nagy_andras