Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, kopott keretben, d: 5 cm, ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~29/Olvashatatlan-jelzessel-Holgy-Miniatur-kopott-keretben-d-5-cm-keret-meret-11-5x11-5cm~II2693100
2693100
11552
423
Antique
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, kopott keretben, d: 5 cm, keret méret: 11,5x11,5cm
: nagy_andras