Bolhapiac Tételek száma: 546
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693819
11935
423
5500
Flea Market
Süss és Friedman, gömb alakú szódás üveg, "Első Miskoczi Egyesült Szikvízgyár" felirattal a fejen, m:28 cm 2693277
11936
423
Flea Market
Fekete bőr aktatáska, félbehajtva is összezárható, kis kopással, 40x29 cm 2693270
11937
423
Flea Market
Kétszemélyes függőágy, tartó zsákban, használatlan 2690329
11938
423
Flea Market
Műanyag szerelvénytartó, 15 darab fiókkal. Használt jó állapotban (~20,x24x15cm) 2675481
11939
423
Flea Market
2675528
11940
423
Flea Market
WMF fagyis poharak, 6 db, jelzett, m: 8 cm 2687449
11941
423
Flea Market
3 db régi fa pipa és népi tárgyak 2694346
11942
423
Flea Market
Rádióvezérelt falióra, műanyag, elemmel, működik, d: 25 cm 2616509
11943
423
Flea Market
Retro uzsonnás fémdoboz 29x16cm 2668039
11944
423
Flea Market
Elefántos kerámia falikép, 14x22cm 2668020
11945
423
Flea Market
Rókafejes faragott túrabot, h: 81 cm 2580676
11946
423
Flea Market
Öntött réz gyertyatartó 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft