Régi Zassenhaus kávédaráló, fa és fém, jelzett, korának megfelelő kopásnyomokkal, m: 22 cm (A Zassenhaus cég 1867 óta készít kézi kávédarálókat, és a mai napig a világ vezető gyártói között tartják számon.)
Retró fa elsősegély doboz, mentődoboz, 1950-es évek, benne tartozékai (Elsősegélynyújtás útmutató könyv, feljegyzési füzet, steril vatta, mull kötszer, 2 db sebkötözőcsomag, kötszervágó olló, Leukoplast ragtapasz). Korának megfelelő állapotban, 25x16x8 cm
Retró kis bőrönd, működő zárral (kulcs nélkül), csehszlovák bőröndcímkével (Kúpele Piestany / Pöstyénfürdő), korának megfelelő állapotban, 33x23,5x11,5 cm