15135.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Az előszót írta: Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. köt. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 97+(8) p.+ CLX+(5) t. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel.