2 000 Ft
Kerber Áron: Az automobil vezetése, szerkezete és kezelése. A teljes vizsgaanyaggal, kérdésekben és feleletekben. Hibák keresése és javítása. Az autó ápolása és karbantartása. Dieselmotoros gépjárművek. Bp., [1940], Merkantil, 478+(1) p. + 1 (színes) t. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült, a könyv elején a lapok a 48. oldalig kijárnak.