Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 27

17158.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Petrovics Béla: Felderítő úton a csodák birodalmában. A Pszichikai Kutatás Szemináriumának Népszerű Könyvtára 1. sz. Bp., 1942, Pszichikai Kutatás Szemináriuma (Hungária-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos állapotban.
17159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rostás-Farkas György: Ősi cigány mesterségek és foglalkozások. (Le romenge butya.) Bp., 2000., Datus-ny. 2., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17160.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
Ferenczi Sándor: Lelki problémák a pszichoanalízis megvilágításában. Bp., 1912, Nyugat, 133 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
17161.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Georg Wilhelm Friedrich Hegel: Esztétikai előadások. I-III. köt. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Zoltai Dénes, Szemere Samu. Bp., 1980., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17162.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Klein Sándor: Vezetés- és szervezetpszichológia. Bp., 2009, Edge 2000, 758+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés.
17163.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sigmund Freud: Álomfejtés. Ford.: Hollós István. Bp.,2000,Helikon. Kiadói papírkötés
17164.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Népismereti dolgozatok 1978. Szerk.: Kós Károly, Faragó József. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói papírkötés.
17165.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Népi vallásosság a Kárpát-medencében 6. Szerk.: S. Lackovits Emőke, Mészáros Veronika. Veszprém, 2004., Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés,
17166.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Medvegyev Péter - Száz János: A meglepetések jellege a pénzügyi piacokon. Kockázatok vételre és eladásra. Bp., 2010., Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt. Kiadói papírkötés.
17167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17168.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hahn István: Álomfejtés és társadalmi valóság. Értekezések - emlékezések. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó, 80+(4) p. Kiadói papírkötés.
17169.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft