Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 39

Kostka László új szőlőművelési albuma. Kecskemét, 1913, Fischl Dávid, 23 p. + 8 t. + 4 melléklet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, a lapok egy részén kisebb ázásnyommal.
17077.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
11
Vezérfonal a filloxerás szőlőknek szénkéneggel való gyérítésére. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványa. 8. szám. Bp., 1904, Pallas-ny., (2)+190 p. + VIII t. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal és színes képtáblákkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti papírborító bekötve.
17078.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Konzerv katalógus. A magyar konzervipar kínálata. Hemző Károly fotóival. Összeáll.: Karácsony Dezső et alii. Szerk.: Kőszegi Sándor, Lelkes Lajos. Bp., én.,Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
17080.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17081.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kissné Dogossy Éva: A természet kincseskamrája. Gyógynövényekről, magvakról, gyümölcslevekről mindenkinek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói papírkötés.
17082.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mauthner Zsófia: Így főzünk mi. Messziről jött budapestiek. Nagy Balázs fotóival. A fotóművész, Nagy Balázs által DEDIKÁLT példány. Bp., 2012., Menedék Egyesült. Kiadói papírkötés,
17083.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17084.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17085.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17086.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17087.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szekula Teréz: Szegedi új szakácskönyv. Szeged, 1896, Endrényi Lajos, 334 p. Negyedik kiadás. Illusztrált félvászon-kötésben, sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17088.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
23
17089.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft