Könyvek: Jog

Tételek száma: 11

Heigel Lipót: Elméleti és gyakorlati kézikönyv az egyenes és fogyasztási adók, jövedékek s illetékekre vonatkozó törvények és szabályok alkalmazására. Kérdésekben és feleletekben. Községi és körjegyzők, városi adóhivatalok, adószedők, ügyvédek és magán emberek számára. Kolozsvár, 1898, szerzői kiadás (Gámán J. örököse-ny.), (4)+465+(1)+VI p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé ázott borítóval, néhány kissé foltos lappal, az elülső szennylapon Tiszteletpéldány a szerzőtől bejegyzéssel.
15620.

Heigel Lipót: Elméleti és gyakorlati kézikönyv az egyenes és fogyasztási adók, jövedékek s illetékekre vonatkozó törvények és szabályok alkalmazására. Kérdésekben és feleletekben. Községi és körjegyzők, városi adóhivatalok, adószedők, ügyvédek és magán emberek számára. Kolozsvár, 1898, szerzői kiadás (Gámán J. örököse-ny.), (4)+465+(1)+VI p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé ázott borítóval, néhány kissé foltos lappal, az elülső szennylapon "Tiszteletpéldány a szerzőtől" bejegyzéssel.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Földi András és Hamza Gábor: A római jog története és institúciói. Bp., 2016, Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. Huszonegyedik átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
15621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15622.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15624.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15625.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hubai Miklós: A diplomaták jogi helyzete, a velük szemben alkalmazható rendőri intézkedések. Bp., 1978., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szikinger István Rendőrség a demokratikus jogállamban. Bp., 1998., Sík Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
15627.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. Gróf Széchenyi István hagyományaiból. Pest, 1864. Eggenberger Ferdinánd, (Pollák Testvérek-ny.), VIII+168 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, sérült kötéssel, szétvált könyvtesttel, a könyv utolsó harmadában szúette, lyukas lapokkal, rossz állapotban.
15628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szladits Károly: A magyar magánjog vázlata. A bánya-, csőd-, kereskedelmi és váltójog alapelveivel. A községi közigazgatási és más szaktanfolyamok használatára. Bp., 1917., Grill Károly, 2+344 p. Harmadik kiadás.; Hozzákötve: Szladits Károly: Pótlék. A magyar magánjog vázlata című könyvnek III. kiadásához. Bp., 1921, Grill Károly, 30 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, benne számos aláhúzással, bejelöléssel, megviselt állapotban.
15629.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15630.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft