Deutsches Leben in Lieb und Treue. Bremen, é.n. (1885 k.), C. Ed. Müller. 8 db egészoldalas színes litografált illusztrációval. Vaknyomásos aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.