16846.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Prém József: Képzőművészetek története. Az építés, szobrászat és képírás fejlődése a legrégibb időktől napjainkig, 154 ábrával. Pozsony-Bp., 1896., Stampfel Károly, (Pozsony, Eder István-ny.), XIV+2+192 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.