Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 442

Kernács Gabriella: Farkas István. Bp., 1980, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16944.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Boros Géza: Emlék/Mű. Művészet - köztér - vizualitás a rendszerváltozástól a millenniumig.  A szerző, Boros Géza (1960-) művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 2001, Enciklopédia. 342 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
16945.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
György Péter-Turai Hedvig (szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16946.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fertőszögi Péter (szerk): Kocsis Imre Sugárútja. Bp., 2012, Kovács Gábor Művészeti Alapítvány. 90+20 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Kocsis Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16947.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Bartócz József: A fa és kő mesterei. A magyarországi építőipari céhek. Bp., 1976, Építésügyi Tájékoztató Központ. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, hiányzó címlappal. Megjelent 1000 példányban.
16948.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16949.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mittelstädt, Kuno: Paul Gauguin. A művészet világa. Bp.-Berlin-Varsó, 1978, Corvina-Henschelverlag-Arkady. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
16950.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Padrta, Jirí: Picasso. Unbekannte Gemälde und Zeichnungen. Prága, 1960, Artia. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16951.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szabolcsi Hedvig: Régi magyar bútorok. I. Főúri és polgári bútorművészet. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 125 p. Számos fekete-fehér szövegközi és egészoldalas fotóval illusztrálva. Átkötött műbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány.
16952.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, helyenként kissé koszos, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 3070 példányban.
16953.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ion Creanga: Gyermekkorom emlékei. Mesék, regék. Rusz Lívia rajzaival. Bukarest, 1986, Ion Creanga Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
16954.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tüskés Tibor: Testvérmúzsák.Bp.,1979., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
16956.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft