Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 442

Bálint Endre: Hazugságok naplójából. Bp., 1972, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
16969.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Diehl, Gaston: Van Dongen. Lugano, é.n., Uffici Press. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16971.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16972.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16973.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Nemzeti Múzeum. Főszerk.: Fodor István. Szerk.: Cs. Lengyel Beatrix. Bp., 1992., Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16974.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Essie Sakhai: A keleti szőnyeg. Ford.: Palotai Klára. Bp., 1992, Officina Nova. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lap kijár.
16975.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16976.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Czinder Antal (1937-) 2 db katalógusa: szobrok, rajzok, írások.
16977.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Körner Éva: Derkovits Gyula. Bp., 1968, Corvina. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
16978.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1973, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány, hullámos lapélekkel.
16979.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kallus László: Uszkár-díjas lettem. Bp, é.n., Lapkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16980.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft