Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 442

Jeges Ernő festészete. Párizs-Szentendre-Róma. Ernő Jegess painting. Paris-Szentendre-Rome. Nemes Galéria. Kiállítási katalógus. 2007. Bp., 2007, Nemes Galéria. Színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16776.

Jeges Ernő festészete. Párizs-Szentendre-Róma. Ernő Jeges's painting. Paris-Szentendre-Rome. Nemes Galéria. Kiállítási katalógus. 2007. Bp., 2007, Nemes Galéria. Színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. Bp., 1943, Unitas, (Radó István-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a gerinc nagyrészt elvált a borítótól. Ritka!
16777.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Munkácsy Mihály: Emlékeim. Végvári Lajos bevezetőjével. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon kötés.
16778.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Székely Bertalan mozgástanulmányai. Szerk.: Szőke Annamária, Beke László. Bp., 1992, Magyar Képzőművészeti Főiskola-Balassi Kiadó-Tartóshullám. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16779.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Entz Géza: A gótika művészete. Bp., 1973, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mészáros Tamás: Markó táncszínháza. Bp., 1984, Múzsák. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16781.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1978 Népi írók. Bérci László fotói 1939-43. Kiállítás a Megyei Művelődési Központban Kecskemét, 1978. Szerk.: Tóth Piroska. Kecskemét, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés.
16782.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Brogyáni Kálmán: Festőművészet Szlovenszkón. Kosice/Kassa, 1931., Kazinczy, 126 p.+42 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, aláhúzásokkal, rossz állapotban. Ritka!
16783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tabéry Géza: Két kor küszöbén. Önéletírások. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Robotos Imre. Bukarest, 1970., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány, benne jegyzetekkel papírlapokon.
16784.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Murádin Jenő: Macskássy József képivilága. Kolozsvár,  1993., Erdélyi Híradó. Kiadói papírkötés.
16785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ditrói Ervin: Képek és jelképek. Közelítések művekhez, művészethez. Bukarest, 1982, Kriterion. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az utolsó pár lapon alján a képanyagot nem érintő sérülésnyomokkal.
16786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fülep Lajos levelei Elek Artúrhoz. Bp., 1990., Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
16787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft