Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 442

1978 Gy. Szabó Béla festőművész kiállítása. Kiskunmajsa, az Ifjú Gárda Művelődési Központban 1978. dec. 18-31-ig, egy helyen bejegyzéssel, 24 p.
16788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németh Lajos: Minerva baglya. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16789.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1997 Híd LXI. évf. 2-4. sz. 1997. február-április. Benne érdekes írásokkal, közte: Bela Duranci: Nagybánya és mi.
16790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benkő Samu: Sorsformáló értelem. Művelődéstörténeti dolgozatok. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16791.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Izsó Miklós levele. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Soós Gyula. Magyar Művészek Levelei I. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
16792.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1972 Marc Chagall kiállítása. Exposition de Marc Chahall. Bp., 1972., Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16793.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kárpát-medencei magyar paletta. (Técsői Hollósy Napok, 1993.) Szöllősy Tibor összeállításában. Kárpátaljai Magyar Könyvek 32. Ungvár-Bp.,1993,Intermix. Kiadói papírkötés.
16794.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
László Gyula: Forradalmak az ujkori művészetben. (23 képpel.) Kolozsvár, 19455, Józsa Béla Athenaeum, 102 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, az elülső papírborítón aláhúzásokkal.
16795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
16796.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Városi, Vármegyei és Községi Alkalmazottak Országos Szövetsége Képzőművészeti, Iparművészeti és Foto Kiállítása. Budapest, Fővárosi Képtár, 1948. 15p. Kiadói papírkötésben.
16797.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Bernáth Aurél, Czóbel Béla, Egry József, Glatz Oszkár, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István, Vaszary János, Vilt Tibor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sárdy Lóránt: Az Ecce homo - Munkácsy Mihály festményének - restaurálása. Különlenyomat a Debreceni Déri Múzeum 1967. évi évkönyvéből. Debrecen, 1970, k.n. 635-654 p. Kiadói papírkötés.
16799.

Sárdy Lóránt: Az "Ecce homo" - Munkácsy Mihály festményének - restaurálása. Különlenyomat a Debreceni Déri Múzeum 1967. évi évkönyvéből. Debrecen, 1970, k.n. 635-654 p. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft