1 400 Ft
Vas Gereben: Régi képek. Jellemvonások nevezetesebb férfiaink életéből. I. köt. Pest, 1856, Geibel Armin, 188+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, felvágatlan lapokkal.