1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Quintus Horatius Flaccus összes versei. Szerk.: Borzsák István, Devecseri Gábor. Kétnyelvű klasszikusok. Bp., 1961, Corvina, 784+(4) p. Latin-magyar, kétnyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.