Képeslap Tételek

Tételek száma: 76

Kb. 160 db RÉGI városi és motívum képeslap vegyes minőségben. Húsvéti, karácsonyi és újévi üdvözlőlapok, hölgyek / Cca. 160 pre-1945 town-view and motive postcards in mixed quality: Easter, Christmas, New Year greetings, lady
20003.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
20004.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses történelmi magyar város és motívum képeslap vegyes minőségben / Cca. 100 pre-1910 historical Hungarian town-view postcards and motives in mixed quality
20005.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses cseh város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 Czech town-view postcards in mixed quality, with lithos
20006.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses osztrák város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 Austrian town-view postcards in mixed quality, with lithos
20007.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses német város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 German town-view postcards in mixed quality, with lithos
20008.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kb. 195 db RÉGI hosszú címzéses külföldi város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 195 pre-1910 European town-view postcards in mixed quality, with lithos
20009.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kb. 100 db RÉGI olasz város képeslap vegyes minőségben / Cca. 100 pre-1945 Italian town-view postcards in mixed quality
20010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
10 db RÉGI külföldi képeslapfüzet, 2 orosz / 10 pre-1945 non-Hungarian postcard booklets, 2 Russian
20011.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20012.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Több, mint 374 db képeslap 5 db kis méretű könyvbe kötve: Németország és Ausztria 1900 és 1930 közötti időszakból, városok, tájképek, épületek, életképek, látképek / More than 374 pre-1935 postcards bound in 5 small books: Germany and Austria
20013.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
20014.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft