1891 Nő portréja Rauler H. Ernő műterméből kézzel jelzett amatőr fotó,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~44/1891-No-portreja-Rauler-H-Erno-mutermebol-kezzel-jelzett-amator-foto-a-feluleten-kis-sC3~II2692440
2692440
13154
423
Photo
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: 1891 Nő portréja Rauler H. Ernő műterméből kézzel jelzett amatőr fotó, a felületén kis sérüléssel, 16x11 cm
: ra