Boldizsár István (1897-1984): Reggel Siófokon. Színezett rézkarc, papí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~22/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Reggel-Siofokon-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-f~II2692809
2692809
10053
423
Leírás: Boldizsár István (1897-1984): Reggel Siófokon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
: pk