Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~22/Almasy-Aladar-1945-Alazatosan-elozo-hajo-a-valaszuton-1980-Szinezett-rezkarc-papir-~II2687351
2687351
423
15000
Leírás: Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színezett rézkarc, papír, üvegezett igényes fakeretben, jó állapotban 36x47cm
: pk