Festmények és grafikák Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693086
10024
423
Barczi Pál (1933-2003): Kohán György. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2468172
10025
423
7500
Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm 2609133
10026
423
Bárdos János ( - ): John Lennon. Kréta, papír, üvegezett, sérült, kopott keretben, jelzett. 40x30cm 2692718
10027
423
28000
Bárkay Imre (1930-2007): Színes csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 70×60 cm 2639437
10028
423
Barna Miklós (1900-1993): Visegrád. Olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 14x19 cm 2494170
10029
423
Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm 2661516
10030
423
40000
Bartl József (1932 - 2013): Boglya őszi tájban. Akvarell, papír, dekoratív keretben, jelezve jobbra lent: Bartl. 24X33 cm 2677766
10031
423
40000
David Beeri (1951-): Patak. Olaj, vászon. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 40x40cm 2677765
10032
423
55000
David Beeri (1951-): Képzelt táj. Olaj, vászon. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal.50x60 cm 2609128
10033
423
80000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután.
Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm 2686040
10034
423
Bereck Károly (-): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 29x39 cm 2686039
10035
423
Bereck Károly (-): Falusi ház részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 29x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft