Festmények és grafikák Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2653424
10300
423
Szegedy-Maszák Leona (1874-?): Romantikus erdei táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 36,5x27 cm. Dekoratív fakeretben. 2692928
10301
423
Szegő Gizi (Gis): Ludas Matyiban megjelent grafikák vázlatai. 10 db, Vegyes technika papír, max: 14x21cm Jelzett. 2689340
10302
423
14000
Szeift Béla (1944-2012): Lény (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29×20 cm. Plexiüvegezett fakeretben, plexi sérült. 2691883
10303
423
19000
Szeift Béla (1944-2012): Barátság. Akvarell, merített papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fa keretben, 49×34,5 cm 2473394
10304
423
Székely Kálmán (1944-): Mikrokozmosz. Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm 2691008
10305
423
Széky Piroska (1922-?): Női akt, 1954. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm 2690997
10306
423
Széky Piroska (1922-?): Női akt, 1970. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán feliratozott. 29,5x21 cm 2690985
10307
423
Széky Piroska (1922-?): Ülő női akt. Kréta, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve jobbra lent az üvegen. Hátoldalán feliratozott. 28,5x36 cm 2690970
10308
423
Széky Piroska (1922-?): Álló férfi akt. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38,5x12 cm 2686042
10309
423
28000
Szilágyi Imre (1942-): Reneszánsz férfi portré. Olaj, farost, jelzett, 35,5x33 cm 2686041
10310
423
28000
Szilágyi Imre (1942-): Reneszánsz férfi portré. Olaj, farost, jelzett, 35,5x33 cm 2694576
10312
423
Szilvásy Margit (1898-1977): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38,5×28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft