Rózsás kétágú gyertyatartó, matricával jelzett, gyári sérüléssel, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rozsas-ketagu-gyertyatarto-matricaval-jelzett-gyari-serulessel-apro-lepattanasokkal-~II2685251
2685251
11346
422
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Rózsás kétágú gyertyatartó, matricával jelzett, gyári sérüléssel, apró lepattanásokkal, 16×9,5 cm
: nagy_andras