Limoges porcelán áttört tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 20×12... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Limoges-porcelan-attort-tal-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-20C39712-cm~II2685599
2685599
11341
422
Leírás: Limoges porcelán áttört tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 20×12 cm
: nagy_andras