Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2565243
31578
422
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2 2656843
31579
422
Numizmatika
1984. "Welcome Fogathajtó VB - 1984. Szilvásvárad-Eger" egyoldalas, öntött bronz sport emlékplakett (88x123mm) T:2 2619508
31580
422
Numizmatika
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph 2660338
31581
422
Numizmatika
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti dísztokban (69mm) T:1- 2684536
31582
422
Numizmatika
1994. "Testnevelés- és Sportfejlesztéséért" öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel "Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994" T:2 2684444
31583
422
Numizmatika
2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott emlékplakett (60x32mm) (2db) + 2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott díjérem füllel T:1-,2 2619625
31584
422
Numizmatika
2004. "Iharos Sándor, Söjtör József emlékverseny / 20. Nemzetközi atlétikai verseny 2004. Hungary - Honvéd kupa" kétoldalas Cu emlékérem (58mm) T:1- 2681051
31585
422
Numizmatika
DN Havasi gyopárral díszített, keresztezett sílécpár sapkajelvény (21x54mm) T:1-,2 2131541
31586
422
3400
Numizmatika
DN "DIÁK SZÖVETSÉG" labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2- 2656342
31587
422
Numizmatika
DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2 2132397
31588
422
Numizmatika
DN "SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK" labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2 2548368
31589
422
500
Numizmatika
Anglia 2004. "Emile Heskey - Csatár / 2004 - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem (27mm) T:1-
England 2004. "Emile Heskey - Striker / 1998 "The Official England Squad Medal Collection" soccer commemorative medallion" Ni football medallion (27mm) C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft