Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 125

Ausztria 1902. jelzetlen Ag sportdíj szalagon (br.9,82g) T:1-,2 patina Austria 1902. unmarked Ag sports award on ribbon (br.9,82g) C:AU,XF patina
31590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1953. X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953 aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953 gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt
31591.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Ausztria 1980. Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
31592.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,88
Ausztria 1986. A lövészet állami bajnokának Graz Város Sporthivatalától részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1986. Dem Staatsmeister 1986 im Schiesssport Dr. Willi Schrempf gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
31593.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,88
Finnország 1943. Finn Tornaszövetség/ Megemlékezés a finn-magyar válogatott mérkőzésről 1943 kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem, peremén Veljekset Sundqvist gyártói jelzéssel (50mm) T:1- patina, kissé kopott ezüstözés Finland 1943. Finnish Gymnastics Association / Commemoration of the Finnish-Hungarian National Team Match two-sided, silver-plated Br sport commemorative medallion, with Veljekset Sundqvist makers mark on edge (50mm) C:AU patina, slightly worn silver plating
31594.

Finnország 1943. "Finn Tornaszövetség/ Megemlékezés a finn-magyar válogatott mérkőzésről 1943" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem, peremén "Veljekset Sundqvist" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- patina, kissé kopott ezüstözés Finland 1943. "Finnish Gymnastics Association / Commemoration of the Finnish-Hungarian National Team Match" two-sided, silver-plated Br sport commemorative medallion, with "Veljekset Sundqvist" maker's mark on edge (50mm) C:AU patina, slightly worn silver plating

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kína 2008. Olimpiai fáklya kétoldalas emlékérem (35mm) T:1 (eredetileg PP) China 2008. Olympic flame two-sided medallion (35mm) C:UNC (originally PP)
31595.

Kína 2008. "Olimpiai fáklya" kétoldalas emlékérem (35mm) T:1 (eredetileg PP) China 2008. "Olympic flame" two-sided medallion (35mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lengyelország 1954. Varsó bronz díjplakett, hátoldalán gravírozott Nemzetközi atlétikai verseny férfi gerelyhajító III. hely szöveggel, eredeti tokban (83x61mm) T:2 Poland 1954. Warszawa bronze award plaque with engraved International track and field competition for men javelin III.  place text on the backside, in original case (83x61mm) C:XF
31596.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Lengyelország 1958. V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU
31597.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Mexikó 1998. Mexikói Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság - Mexikó, 1998 aranyozott Br emlékérem (48mm) T:1- Mexico 1998. Federacion Mexicana Pentatlon Moderno (Mexican Modern Pentathlon Federation) / Campeonato Mundial de Pentatlon Moderno, 1998 (World Modern Pentathlon Championships) gilt Br medallion (48mm) C:AU
31598.

Mexikó 1998. "Mexikói Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság - Mexikó, 1998" aranyozott Br emlékérem (48mm) T:1- Mexico 1998. "Federacion Mexicana Pentatlon Moderno (Mexican Modern Pentathlon Federation) / Campeonato Mundial de Pentatlon Moderno, 1998 (World Modern Pentathlon Championships)" gilt Br medallion (48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 1955. Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1 United Kingdom 1955. British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC
31599.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Nagy-Britannia / Anglia 2004. Az angol labdarúgó-válogatott hivatalos éremgyűjteménye kétoldalas Ni érmek az angol játékosok arcképével, hivatalos albumban (28db, 24xklf, teljes szett) T:1-2 United Kingdom / England 2004. Official England squad medal collection two-sided Ni medals with portrait of the English players (28pcs, 24xdiff, full set) C:UNC-XF
31600.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szovjetunió 1982. Biatlon - Izmash Br díjérem műanyag tokban (57mm) T:1- patina / Soviet Union 1982. Biathlon - Izmash Br award medal in original case (57mm) C:AU
31601.

Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) T:1- patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft