32745.
422. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Amerikai Egyesült Államok 1974. "Winston Churchill születésének 100. évfordulója 1874-1974" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem, peremén "0102" sorszámmal, "AMI" gyártói jellel. Szign.:Smitt (37mm) T:1 kis patina USA 1974. "Winston Churchill Centenary 1874-1974" two-sided gilt bronze commemorative medallion, with "0102" serial number and "AMI" maker's mark on the edge. Sign.:Smitt (37mm) C:UNC small patina