Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 88

Németország 2013-2018. Pro virtute et merito 5xklf kétoldalas, ezüstözött fém orvosi emlékérem díszdobozban T:PP Germany 2013-2018. Pro virtute et merito 5xdiff silvered, two-sided metal medical medallion in case C:PP
32815.

Németország 2013-2018. "Pro virtute et merito" 5xklf kétoldalas, ezüstözött fém orvosi emlékérem díszdobozban T:PP Germany 2013-2018. "Pro virtute et merito" 5xdiff silvered, two-sided metal medical medallion in case C:PP

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Németország DN Dr. Christian Friedrich Samuel Hahnemann 1755-1843 / A homeopátia megalapítója kétoldalas, aranyozott kerámia emlékérem, a Meisseni Porcelánmanufaktúra jelzésével (50mm) T:1- kis repedés Germany ND Christian Friedrich Samuel Hahnemann MD 1755-1843 / Founder of Homeopathy two-sided, gilt commemorative ceramic medallion with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (50mm) C:AU small crack
32816.

Németország DN "Dr. Christian Friedrich Samuel Hahnemann 1755-1843 / A homeopátia megalapítója" kétoldalas, aranyozott kerámia emlékérem, a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" jelzésével (50mm) T:1- kis repedés Germany ND "Christian Friedrich Samuel Hahnemann MD 1755-1843 / Founder of Homeopathy" two-sided, gilt commemorative ceramic medallion with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (50mm) C:AU small crack

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Németország DN Diplomácia - Németországban készült részben aranyozott, jelzett Ag, nyakba akasztható emlékérem zsinóron, szélein díszítőkövek ragasztónyomai, Juvel Wien dísztokban (131,84g/0.835) T:1- Germany ND Diplomatie - Made in Germany partially gilt, hallmarked Ag, hanging commemorative medallion on cord, glue marks on the edges, in Juvel Wien case (131,84g/0.835) C:AU
32817.

Németország DN "Diplomácia - Németországban készült" részben aranyozott, jelzett Ag, nyakba akasztható emlékérem zsinóron, szélein díszítőkövek ragasztónyomai, "Juvel Wien" dísztokban (131,84g/0.835) T:1- Germany ND "Diplomatie - Made in Germany" partially gilt, hallmarked Ag, hanging commemorative medallion on cord, glue marks on the edges, in "Juvel Wien" case (131,84g/0.835) C:AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
NSZK DN Albert Einstein 1879-1955 kétoldalas fém emlékérem kapszulában (32mm) T:PP GFR ND Albert Einstein 1879-1955 two-sided metal commemorative medallion in capsule (32mm) C:PP
32818.

NSZK DN "Albert Einstein 1879-1955" kétoldalas fém emlékérem kapszulában (32mm) T:PP GFR ND "Albert Einstein 1879-1955" two-sided metal commemorative medallion in capsule (32mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország DN Vesztfáliai Evangélikus Templom kétoldalas, kereszt alakú Br plakett eredeti fa tokjában T:1- patina Germany ND Westphalian Lutheran Church two-sided, cross-shaped Br plaque in its original wood case C:AU patina
32819.

Németország DN "Vesztfáliai Evangélikus Templom" kétoldalas, kereszt alakú Br plakett eredeti fa tokjában T:1- patina Germany ND "Westphalian Lutheran Church" two-sided, cross-shaped Br plaque in its original wood case C:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1996. Olasz Államok / Milánó 1786M 1S jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:LT (31,10g/0,925/40mm) T:BU kis patina Italy 1996. Italian States / Milan 1786M 1 Sovrano marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:LT (31,10g/0,925/40mm) C:BU small patina
32820.

Olaszország 1996. "Olasz Államok / Milánó 1786M 1S" jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:LT (31,10g/0,925/40mm) T:BU kis patina Italy 1996. "Italian States / Milan 1786M 1 Sovrano" marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:LT (31,10g/0,925/40mm) C:BU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olaszország 1999. Olasz Államok / Ciszalpin Köztársaság 1800 1S / 6L jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:Sakirch (29,35g/0,925/39mm) T:BU kis patina, karc Italy 1999. Italian States / Cisalpine Republic 1800. 1 Scudo / 6 Lire marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:Sakirch (29,35g/0,925/39mm) C:BU small patina, scratch
32821.

Olaszország 1999. "Olasz Államok / Ciszalpin Köztársaság 1800 1S / 6L" jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:Sakirch (29,35g/0,925/39mm) T:BU kis patina, karc Italy 1999. "Italian States / Cisalpine Republic 1800. 1 Scudo / 6 Lire" marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:Sakirch (29,35g/0,925/39mm) C:BU small patina, scratch

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olaszország DN Olasz Államok / Lombardia-Milánó / Forradalmi kormány 1848M 5L jelzett Ag replika, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével (30,63g/0,925/39mm) T:BU kis patina Italy ND Italian States / Lombardy-Milan / Revolutionary Provisional Government 1848M 5 Lire marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet (30,63g/0,925/39mm) C:BU small patina
32822.

Olaszország DN "Olasz Államok / Lombardia-Milánó / Forradalmi kormány 1848M 5L" jelzett Ag replika, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével (30,63g/0,925/39mm) T:BU kis patina Italy ND "Italian States / Lombardy-Milan / Revolutionary Provisional Government 1848M 5 Lire" marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet (30,63g/0,925/39mm) C:BU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Portugália DN Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a Summulae Logicales (Logikai összegző), a Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete) és további 300 mű szerzője kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett 357/500 sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of Summulae Logicales (Logical Summaries), Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul) and 300 other works two-sided Br commemorative medallion with 357/500 serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina
32823.

Portugália DN "Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a 'Summulae Logicales (Logikai összegző)', a 'Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete)' és további 300 mű szerzője" kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett "357/500" sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND "Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of 'Summulae Logicales (Logical Summaries)', 'Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul)' and 300 other works" two-sided Br commemorative medallion with "357/500" serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Spanyolország DN Érdemérem / Kastélyok napja jelzetlen Ag díjérem EXCMO. SR. D. LASZLO GERO eredeti gyártói Cejalvo tokban (50mm) T:1- Spain / Zaragoza ND Merit medal / Castles Day (PREMIO AL MERITO / DIA DE LOS CASTILLOS) Ag award medal without hallmark, with original Cejalvo makers case (50mm) C:AU
32824.

Spanyolország DN "Érdemérem / Kastélyok napja" jelzetlen Ag díjérem "EXCMO. SR. D. LASZLO GERO" eredeti gyártói "Cejalvo" tokban (50mm) T:1- Spain / Zaragoza ND "Merit medal / Castles Day (PREMIO AL MERITO / DIA DE LOS CASTILLOS)" Ag award medal without hallmark, with original "Cejalvo" makers case (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vatikán 1981. II. János Pál pápa svájci látogatása kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem, eredeti, sérült dobozban (40mm) T:1- (eredetileg PP) Vatican 1981. Pope John Paul II visiting Switzerland two-sided, silvered metal medallion, in original but damaged case (40mm) C:AU (originally PP)
32825.

Vatikán 1981. "II. János Pál pápa svájci látogatása" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem, eredeti, sérült dobozban (40mm) T:1- (eredetileg PP) Vatican 1981. "Pope John Paul II visiting Switzerland" two-sided, silvered metal medallion, in original but damaged case (40mm) C:AU (originally PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vatikán DN (~2002/2003) II. János Pál jelzett Ag kétoldalas emlékérem, 1453/6000 peremen jelzett sorszámmal (40,30g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) John Paul II marked Ag two-sided commemorative medallion with 1453/6000 serial number mark on the edge (40,30g/0,986/44mm) C:AU patina
32826.

Vatikán DN (~2002/2003) "II. János Pál" jelzett Ag kétoldalas emlékérem, 1453/6000 peremen jelzett sorszámmal (40,30g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) "John Paul II" marked Ag two-sided commemorative medallion with 1453/6000 serial number mark on the edge (40,30g/0,986/44mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft