Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 88

Nagy-Britannia 1971. Semmelweis Ignác Fülöp 1818-1865 / Az anyák megmentője - Szent Rókus Kórház kétoldalas jelzett Br emlékérem, a peremen Medallic Art Company gyártói jellel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. Ignaz Philipp Semmelweis 1818-1865 / Defender of Motherhood - St. Rochus Hospital two-sided marked Br commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark on the edge. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding
32803.

Nagy-Britannia 1971. "Semmelweis Ignác Fülöp 1818-1865 / Az anyák megmentője - Szent Rókus Kórház" kétoldalas jelzett Br emlékérem, a peremen "Medallic Art Company" gyártói jellel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Ignaz Philipp Semmelweis 1818-1865 / Defender of Motherhood - St. Rochus Hospital" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark on the edge. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Nagy-Britannia 1972. Louis Pasteur 1822-1895 - Bakteriológus / Az első ember aki megkapta a veszettség elleni oltást - 1885 kétoldalas jelzett Br emlékérem, a peremen Medallic Art Company gyártói jellel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- kis ph Great Britain 1972. Louis Pasteur 1822-1895 - Bacteriologist / First human being to receive the antirabic injection - 1885 two-sided marked Br commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark on the edge. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU small edge error
32804.

Nagy-Britannia 1972. "Louis Pasteur 1822-1895 - Bakteriológus / Az első ember aki megkapta a veszettség elleni oltást - 1885" kétoldalas jelzett Br emlékérem, a peremen "Medallic Art Company" gyártói jellel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- kis ph Great Britain 1972. "Louis Pasteur 1822-1895 - Bacteriologist / First human being to receive the antirabic injection - 1885" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark on the edge. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából Br emlékérem Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph. German States / Weimar-Esenach 1741. On the occasion of the alliance of Weimar and Eisenach Br commemorative medallion Sign.: Vestner F. (31,16/41mm) C:XF small patina, small edge error
32805.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Németország / NDK 1981. Nyikolaj Ivanovics Pirogov 1810-1881 / Az NDK Katonaorvostudományi Társasága kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2 ph, karc Germany / GDR 1981. Nikolai Ivanovic Pirogow 1810-1881 / GDR Military Medical Society two-sided Br commemorative medallion (33mm) C:XF edge error, scratch
32806.

Németország / NDK 1981. "Nyikolaj Ivanovics Pirogov 1810-1881 / Az NDK Katonaorvostudományi Társasága" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2 ph, karc Germany / GDR 1981. Nikolai Ivanovic Pirogow 1810-1881 / GDR Military Medical Society" two-sided Br commemorative medallion (33mm) C:XF edge error, scratch

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország 1965. Albert Schweitzer 1875-1965 / Aki az Élet Tisztelete c. etikai álláspontjáért 1952-ben Nobel-békedíjat kapott kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, a peremen B.H. Mayer gyártói jelzéssel (10,08g/0,835/30mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Germany 1965. Albert Schweitzer 1875-1965 / Received the Nobel Peace Prize in 1952 for his ethical philosophy called Reverence for Life two-sided marked Ag commemorative medallion with B.H. Mayer makers mark on the edge (10,08g/0,835/30mm) C:AU (PP) patina, fingerprints
32807.

Németország 1965. "Albert Schweitzer 1875-1965 / Aki az 'Élet Tisztelete' c. etikai álláspontjáért 1952-ben Nobel-békedíjat kapott" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, a peremen "B.H. Mayer" gyártói jelzéssel (10,08g/0,835/30mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Germany 1965. "Albert Schweitzer 1875-1965 / Received the Nobel Peace Prize in 1952 for his ethical philosophy called 'Reverence for Life'" two-sided marked Ag commemorative medallion with "B.H. Mayer" maker's mark on the edge (10,08g/0,835/30mm) C:AU (PP) patina, fingerprints

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Németország / NSZK 1975. Bad Salzungen 775-1975 kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. Bad Salzungen 775-1975 two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch
32808.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország / NSZK 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch
32809.

Németország / NSZK 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
NDK 1987. Berlin 750 éves / Berlin, az NDK fővárosa fém emlékérem tokban (70mm) T:1 GDR 1987. 750 Years of Berlin / Berlin, Capital of the GDR metal commemorative medallion in case (70mm) C:UNC
32810.

NDK 1987. "Berlin 750 éves / Berlin, az NDK fővárosa" fém emlékérem tokban (70mm) T:1 GDR 1987. "750 Years of Berlin / Berlin, Capital of the GDR" metal commemorative medallion in case (70mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
NDK 1987. Német Történeti Múzeum - 750 éves Berlin / Az egyesült Berlin címere 1709A ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti tokban (40mm) T:PP Germany 1987. Museum of German History - 750 Years of Berlin / Coat of arms of the united Berlin 1709A silver plated Cu-Ni commemorative medallion in case (40mm) C:PP
32811.

NDK 1987. "Német Történeti Múzeum - 750 éves Berlin / Az egyesült Berlin címere 1709A" ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti tokban (40mm) T:PP Germany 1987. "Museum of German History - 750 Years of Berlin / Coat of arms of the united Berlin 1709A" silver plated Cu-Ni commemorative medallion in case (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország 1991. Paracelsus 1541. kétoldalas Br emlékérem B.H.Mayer gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. Paracelsus 1541 two-sided Br commemorative medallion with B.H. Mayer makers mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error
32812.

Németország 1991. "Paracelsus 1541." kétoldalas Br emlékérem "B.H.Mayer" gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. "Paracelsus 1541" two-sided Br commemorative medallion with "B.H. Mayer" maker's mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Németország 2004. Dr. Dorothea Christiane Erxleben 1715-1762 / Az első német származású orvosnő kétoldalas Br emlékplakett (~95mm) T:2- ph, ü. Germany 2004. Dorothea Christiane Erxleben M.D 1715-1762 / The first german female doctor two-sided Br commemorative plaque (~95mm) C:VF edge error, ding
32813.

Németország 2004. "Dr. Dorothea Christiane Erxleben 1715-1762 / Az első német származású orvosnő" kétoldalas Br emlékplakett (~95mm) T:2- ph, ü. Germany 2004. "Dorothea Christiane Erxleben M.D 1715-1762 / The first german female doctor" two-sided Br commemorative plaque (~95mm) C:VF edge error, ding

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Németország 2008. Dr. Gerhard Dinger orvos és numizmatikus 70. születésnapja kétoldalas fém emlékérem (~72mm) T:2 Germany 2008. 70th Anniversary of Gerhard Dinger M.D. doctor and numismatic expert two-sided metal commemorative medallion (~72mm) C:XF
32814.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft