Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, ne... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000024/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-plus-karkoto-jelzett-h-47-5-es-19-cm-netto-18-6-g~II2643978
2643978
19050
422
Jewellery and precious metal items
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, nettó: 18,6 g
: karap_norbert