Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bru... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000024/Aranyozott-ezustAg-karperec-kovekkel-gazdagon-kirakva-jelzett-brutto-15-4-g~II2645060
2645060
19103
422
14000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g
: karap_norbert