Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, brutt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000024/Aranyozott-ezustAg-karkoto-szines-kovekkel-jelzett-h-17-cm-brutto-15-1-g~II2634364
2634364
19125
422
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g
: karap_norbert