Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681334
19252
422
Jewellery and precious metal items
2x6 db ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és villa készlet. Jelzett 18 cm 2679100
19253
422
Ezüst (Ag) gyertyatartó XX. sz. eleje dianás fémjel, HS mesterjeggyel. 13 cm, 82 g 2678948
19254
422
2db ezüst (Ag) csésze, üveg betéttel nettó 114 g 2684778
19255
422
24000
Ezüst (Ag) 2 db monogramos, köznemesi koronás, fűszeres kínáló össz 175 g 8x8 cm 2679134
19256
422
14000
Porcelán betétes ezüst hamutál. 0,900-as ezüst jelzett, nettó 33 g d: 9 cm. 2654045
19257
422
14000
Ezüst (Ag) bross, díszdobozban,jelzett, fém tűvel, sérüléssel, bruttó: 23 g 2682761
19258
422
14000
Ezüst (Ag) kínáló, asztalközép, jelzett, mesterjegyes, üvegbetéttel, üvegbetéten kisebb sérülésekkel, fém lábakkal, 36x20x14 cm, nettó: 637 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft