12558.
422. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
cca 1920-1940 "Édesanyámnak", kislányportréfotója, benne nemzetiszínű szalaggal, "Hiszek Magyarország feltámadásában." Kopott irredenta kartonmappában, a gerincen sérüléssel, fotó: 8x5 cm