1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
1981 Hosszúhegyi Merlot 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.