Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2682917
11507
422
14000
Antique
cca 1850 Tajtékpipa ezüst(Ag) szerelékkel, vadászjelenetes díszítéssel, sérüléssel, h: 15 cm 2640851
11508
422
Antique
Argentor szecessziós tintatartó, kopásnyomokkal, oldalán a perem elvált, jelzett, 18,5×14,5 cm 2630217
11509
422
Antique
Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal 2684782
11510
422
Antique
Női lőportartó. XIX.sz. gazdagon díszített fém. 12 cm 2678717
11511
422
Antique
Válik jelzett egyedi készítésü zsebkés, bicska. Szaru, réz. 27 cm 2598860
11512
422
Antique
Gyertyatartó bronz kisfiú figura. 25 cm 2633222
11513
422
Antique
Argentor alpakka, szecessziós fülestálca, jelzett, 32×14 cm, m:20 cm 2632994
11514
422
Antique
U. Kfredman Östersund jelzett vörösréz teáskanna, korának megfelelő horpadásokkal. m. 21cm, d: 19 cm 2685461
11515
422
Antique
Tibeti aranyozott cserép dombormű, amulett, feliratokkal. 5x4 cm 2632975
11516
422
Antique
Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm 2630195
11517
422
34000
Antique
9 db-os antik ón tárgy tétel, jelzettek 1864014
11518
422
40000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft