Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2684806
11495
422
30000
Antique
Kínai porcelán tubákos szelence, nyeles réz kupakkal, jelzett (Csien-lung, 1735-1796), m: 6,5 cm 2683584
11496
422
30000
Antique
Kelim kézzel szőtt d: 137 cm (rojtok nélkül) 2585576
11497
422
30000
Antique
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm 2581423
11498
422
Antique
Antik ón tál, a XIX. században szédertálként használhatták. Kopott, korának megfelelő állapotban, német terület, XVIII. sz., jelzett, feloldatlan jegyekkel, d:30cm 2124887
11499
422
Antique
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm. 2684200
11500
422
Antique
WMF szecessziós/art noveau-s alpakka ládika,"Jankának" felirattal, jelzett, kopott, kopott aranyozással, meglazult zárral, kulcs nélkül, 18x10x13 cm 2681562
11501
422
Antique
Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. nemesi címert ábrázoló faragvánnyal. 10 cm 2685889
11502
422
Antique
Nemesi címeres tálca, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal. 42x50 cm 2663066
11503
422
Antique
Shefiield art deco kávés kiöntő és cukordoboz szett, jelzett, apró kopásokkal. 1712172
11504
422
Antique
XX. sz, eleje: Kézzel festett üveg csillár dombornyomott díszítéssel, rászerelhető lógó üveg díszekkel, hozzá tartalék foglalat. 2685411
11505
422
15000
Antique
Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup 2683141
11506
422
15000
Antique
Antik réz szamovár, jelzés nélkül, felül repedésekkel. 54 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft