Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 85

Kínai porcelán tubákos szelence, nyeles réz kupakkal, jelzett (Csien-lung, 1735-1796), m: 6,5 cm
11495.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kelim kézzel szőtt d: 137 cm (rojtok nélkül)
11496.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11497.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11498.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11499.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
WMF szecessziós/art noveau-s alpakka ládika,Jankának felirattal, jelzett, kopott, kopott aranyozással, meglazult zárral, kulcs nélkül, 18x10x13 cm
11500.

WMF szecessziós/art noveau-s alpakka ládika,"Jankának" felirattal, jelzett, kopott, kopott aranyozással, meglazult zárral, kulcs nélkül, 18x10x13 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. nemesi címert ábrázoló faragvánnyal. 10 cm
11501.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nemesi címeres tálca, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal. 42x50 cm
11502.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13
Shefiield art deco kávés kiöntő és cukordoboz szett, jelzett, apró kopásokkal.
11503.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
XX. sz, eleje: Kézzel festett üveg csillár dombornyomott díszítéssel, rászerelhető lógó üveg díszekkel, hozzá tartalék foglalat.
11504.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup
11505.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Antik réz szamovár, jelzés nélkül, felül repedésekkel. 54 cm
11506.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft