Bolhapiac Tételek száma: 563
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2683585
11741
422
Flea Market
Kártyás terítő. Szőtt 140x140 cm 2684085
11742
422
Flea Market
24 személyes damaszt abrosz tiszta állapotban 2511226
11743
422
Flea Market
Nagy szemüveg keret gyűjtemény. Új állapotú, márkás szemüvegkeretek. egy cipős doboznyi. 2580765
11744
422
Flea Market
Ón kancsó (18 cm) két pohárral + egy váza. Jelzett. 15 cm 2681430
11745
422
11000
Flea Market
Réz asztali tükör puttós díszítéssel, m: 33 cm 2681424
11746
422
3200
Flea Market
Ezüst színű ötágú gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 33 cm 2682170
11747
422
Flea Market
Réz Buddha szobor, jelzett, m: 15 cm 2682177
11748
422
Flea Market
Iparművész gyertyatartó, jelzett, m: 23 cm 2682182
11749
422
Flea Market
Oroszlános asztali toll és tintatartó, üvegbetét nélkül, h: 20 cm 2682412
11750
422
Flea Market
Matyó baba, kopásnyomokkal, m: 33 cm 2682445
11751
422
Flea Market
2682584
11752
422
Flea Market
Iparművész réz falikép, hátoldalon címkével, jó állapotban, 33×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft