Bolhapiac Tételek száma: 563
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681804
11716
422
Flea Market
2681809
11717
422
3400
Flea Market
Vercaga parfüm majdnem teli 50 ml 2681815
11718
422
4400
Flea Market
Yves Rocher So Elixir parfüm félig 50 ml 2681819
11719
422
Flea Market
Jeu de Fleurs parfüm majdnem teli 100 ml 2681824
11720
422
4600
Flea Market
MIss Fenjal krém parfüm majdnem teli 100 ml 2681846
11721
422
Flea Market
Hattyú formájú, ezüst szín váza 18 cm 2681849
11722
422
4800
Flea Market
Dombornyomott bronz hamutál keleti jelenettel 17x11 cm 2681940
11723
422
Flea Market
Iparművész gyümölcs kínáló tál. Jelzett, mázas kerámia, kis lepattanással. d 35 cm 2682021
11725
422
Flea Market
4 db régi öngyújtó korsó formájú ás egyéb 2225384
11726
422
Flea Market
Fa doboz, tetején szőtt virág mintával díszített, fedél belsejében tükörrel, szövettel bélelt, oldalán florális ornamentikával, kissé kopott, 15,5x21,5x6,5 cm 2136645
11727
422
Flea Market
Egy pár esküvői fém szalvétagyűrű, szív alakú kartondobozban 2685561
11728
422
Flea Market
Oktoberfest üveg söröskorsó és pohár, kopásnyomokkal, m: 18 és 18,5 cm, 0,5cl Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft