15034.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Wiener Kronenführer. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebung. Wien - Leipzig,én., A. Hartleben's Verlag. Elfte Auflage. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.