15065.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.