15035.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartleben's Verlag, VIII+112+16 p. Hetedik kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, a kihajtható címkép szakadozott, a térképmelléklet hiányzik./ Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartleben's Verlag, VIII+112+16 p. Seventh Edition. Linenbinding, in German language, the frontispiece raunchy, the map lost.