Könyvek: Történelem

Tételek száma: 149

Gosztonyi Péter: Légiveszély, Budapest! Bp.,1989, Népszava. Kiadói papírkötés.
15660.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15661.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kádár Iván et al.: Adatok Magyarország gazdaságtörténetéből. Segédanyag a Magyar Dolgozók Pártja Politikai Gazdaságtan szakosított tanfolyama számára. Bp., 1955-1956, Szikra, 93+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
15662.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hidvégi Áron Arnold: Viktor/Orbán. Egy underground értelmezés. Bp., 2019.,Aron. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15663.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15665.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
L. Kozma Borbála, Ladányi Sándor: A Dunamelléki Református Egyházkerület Ráday Gyűjteményének (Budapest) kéziratkatalógusa. (1850 előtti kéziratok). Magyarországi egyházi könyvtárak kéziratkatalógusai 3. Bp., 1982, Országos Széchényi Könyvtár, 340 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 800 példányban.
15666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A mi forradalmunk. Szerk.: Földes Anna, és Mihályi Gábor. Európai kulturális füzetek 22. sz. Bp., 2006, Új Világ Kiadó. Kiadói papírkötés.
15667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15668.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, a borítószéleken szakadásokkal, kis sérülésekkel,  Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
15669.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Erba Odescalchi Sándor Herceg: Testamentum I-II. köt. Életem regénye. Bp., 1991., Dovin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
15670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft