https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000014/Dr-Javorka-Sandor-et-al-Novenyhatarozo-Szocialista-Neveles-Konyvtara-56-sz-Bp-1955-~II2680420
2680420
17068
422
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Dr. Jávorka Sándor et al.: Növényhatározó. Szocialista Nevelés Könyvtára 56. sz. Bp., 1955, Tankönyvkiadó, (4)+707+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval. Megjelent 4000 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg